شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1033

28,944 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالياسمين نصف تشطيب بتسهيلات

    Find Real Estate logo image

    شارع الشيخ حسن مأمون, الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ولسرعة البيع شقه 225م باللوتس الجديده بسعر لق

    Next Level Properties logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م شقه للبيع بكمبوند غرب الجولف استلام فوري علي

    Find Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة ١٣٦ متر مربع، موقع مميز، فرصة حقيقية

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في One Katameya – واحد من أرقى كمبوندات معمار المر

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع - جاردينيا سيتي -مدينة نصر

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215 متر للبيع على البحيرات بسعر مميز

    Amlak akareya logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في بالم هيلز – التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    199م شقة للبيع ببيت الوطن الحي الثامن بتسهيلات ناص

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بجنوب الاكاديمية سوبر لوكس علي حديق

    Find Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة126م استلام شهور للبيع في ارقي مراحل مدينتي B8

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه جانبيه على الجامعه الصينيه 2مليون 600 كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٩٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م استلام فوري متشطبة بالمقصد ريزيدنس

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م فى لاند مارك على حمام السباحه ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع فاضية بالبنفسج 10 امام واتر واي

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للسكن للبيع – مصر الجديدة، ألماظة

    Bond & Key logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تصلح سكني أو إداري بالمعراج العلوي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٨١١٬٢٧١ جنيه

    للبيع في العاصمه الاداريه المقصد ريزيدنس متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    210م شقة للبيع ببيت الوطن الحي السادس بحري بتسهيلا

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ألترا سوبر لوكس بالمطبخ فيو عاللاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وان قطامية – قرب الدائري والمعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بفيو مفتوح للبيع ريسيل بأقساط-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع