شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 3

1,715 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م بعمارات التوفيقية – فيو مفتوح أمام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة التامنة بمدينة نصر

    Mostafa logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قلب مدينة نصر - متفرع من شارع عباس العقاد

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٩٦٢ جنيه

    شقه 176م بحري وفيومفتوح بالتقسيط بجوار حجوجه

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله شهر عقارى للبيع 210 متر مبانى 2007

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع في المنطقة السادسة مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م بمدينة نصر – خلف الحديقة الدولية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بجاردينيا سيتي علي طريق السويس

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م للبيع في المنطقة الأولى خلف جنينة مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد طلعت سالم, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 170م بمدينة الواحة مدينة نصر

    Grand House logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بجاردن 217م بمدخل خاص مقدم930الف-تاج

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه صف اول من الوجهه تكملت اقساط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 280 م للبيع مباني 2022م بمدخل فخم وواجهه شيك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م بمدينة نصر

    sherwoods property logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك شقه تطل على عباس العقاد مسجله حصة جراج

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينه نصر المنطقه الثامنة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٥٢٬٧٧٩ جنيه

    شقه بحري فيو مفتوح علي واجهتين استلام فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – مدينة نصر – المنطقة الثامنة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 متر – خطوات من شارع عباس العقادم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شقة للبيع 175م خلف الحديقة الدولية م7

    Envigo Real Estate logo image

    شارع البرامكه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع مطبخ وتكييفات | أرض الجولف

    Country For Real Estate logo image

    شارع عمارات ميلسا, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف سوبرلوكس بالفرش للبيع فوري ف مدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م استلام فورى دقايق من السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع شريف سامي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينة نصر تشطيب سوبر لوكس للبيع بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 275م فيو حديقه خطوات من السراج مول م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الدكتور نجيب محفوظ, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع