شقق 3 غرفة نوم للبيع في الحي العاشر

75 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر السوق لسرعه البيع سعر مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع مهدي عرفه الرئيسي سوبر لوكس جاهزه للاستلام

    محور مهدي عرفه, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 170 متر سوبر لوكس مهدي عرفه

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع مهدي عرفه الرئيسي سوبر لوكس 170م

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 170 متر شارع مهدي عرفه الرئيسي

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه الجديده _عالواجهه اماميه _سعر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في الواحة مدينة نصر تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع رقم 1 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٩٬٧١٥ جنيه

    شقه في مدينه نصر في كمبوند مميز امام شارع الخمسين

    Empire real estate and investment logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141م هاى سوبر لوكس عمارات اطلس مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مساكن اطلس, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر متشطبة للبيع مدينة نصر محور محمد على

    Vida Solutions logo image

    محور المشير محمد علي فهمي, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الواحة، مدينة نصر

    Property Network logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن في جاردينيا سيتي

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شارع في زهراء مدينه نصر عمارات الظباط

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه للبيع تصلح للسكن او العيادات والمكاتب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سوبر لوكس احمد الزمر - مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع175م سوبر لوكس شارع3 حى الواحه مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م نص تشطيب شارع الخمسين - حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م للبيع في قلب مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    طريق عمائر مدينة نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في الواحه محور شينزو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مهدي عرفه قرب كارفو ر شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الواحه التراسوبر لوكس شقه للبيع بسعر مخفض \\\\\\\\

    Art colorr logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع قرب شارع احمد الزمر بالمنطقة العاشرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 182م للبيع في مدينه الواحه مدينه نصر اول سكن

    Modern Homes realestate logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع