شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 94

2,547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم في الطابق الأرضي للبيع بسعر مميز.

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بموقع رائع شقة 3 غرف للبيع بكمباوند لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م أرضي بحديقة للبيع بكمباوند لافينير صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى جاهز للسكن فى قلب المستقبل لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى وأقل سعر هابتاون فرصة مميزة

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز وبسعر أقل من سعر السوق ٣نوم

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن+جاكوزي في كمبوند سراي فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى سعر و موقع مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في لافينير شقة 160م موقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز وبسعر أقل من سعر السوق. 175

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 156م للبيع بجوار مدينتى بخصم كاش 50%

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب سعر مميز فى الير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أٌقل سعر شقه استلام فوري على حمام سباحه توتال 6.8

    Gate real estate marketing logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مميزة وسعر أقل من سعر السوق ١٨١

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ( مساحة : 165م ) للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٢٤٬٧٣٥ جنيه

    أرضي بجاردن 140م في إليڤا المستقبل – فيلدز بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع، 3 غرف نوم، موقع مميز وسعر مناسب للسوق.

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٢٤٬٧٣٥ جنيه

    أرضي بجاردن 140م في إليڤا المستقبل – فيلدز بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بثلاث غرف نوم بسعر أقل من سعر السوق 175

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٣٨٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل ب مقدم 4.1 فيو للاجون جانبي

    Gate real estate marketing logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع في كمبوند لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في كمبوند لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل بمقدم 5% واقساط حتى 5 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٣٩٬٠٨٢ جنيه

    شقة ثلاثة غرف 166 متر للبيع في اوديسيا سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع