شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 43

2,549 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري تطل بمساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر مقدم500الف وتقسيط ع12سنة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٥٣٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ٣ غرف فى احسن لوكيشن على لاندسكيب متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بأقل سعر المرحلة الأولى فالدا فيليج

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فورى للبيع فى كابيتال جاردنز

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو وموقع مميز شقه 3 غرف في هاب تاون

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٨٬٢٠٣ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بموقع مميز وإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٢٠٣ جنيه

    شقة بموقع مميز وإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في لافينير بفيو وموقع مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز على لاندسكيب شقة 165م ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 165م بحري و بفيو تحفة في سراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف للبيع بسعر أقل من سعر السوق، جاهزة للسكن

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 208 متر في الطابق الثاني بحري كورنر

    Makanak Investments logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف نوم تشطيب كامل بالتكييفات

    Right Direction logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في بلوم فيلدز - المستقبل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري للبيع امام مدينتي ف سراي بسعر لقطة

    clear scope logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة 3 غرف نوم في لافينير المستقبل

    Do estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر في السوق شقة للبيع في كلاسترز بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز وتطل علي لاندسكب يللبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    و بارخص الاسعار في السوق شقه لقطه للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بإطلالة على مساحة مفتوحة، اقل سعر حاليا

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    207 متر مربع بسعر مثالي و لوكشان مميز دور متكرر

    Makanak Investments logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٨١٬١٥٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم في بلوم فيلدز

    why solutions logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع