شقق 3 غرفة نوم للبيع في ميڤيدا جاردنز

9 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقو متشطبه بالتكيفات فى احدث مشروع ل سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميفيدا بموقع متميز فيو مساحات خضراء و بحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر الطرح الاول احدث مشروع ل سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف | تصميم واسع | موقع مميز سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا جاردنز بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه متشطبه للبيع في ميفيدا جاردنز

    ERE Investments logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز وحدتك متشطبه بالتكيفات_ سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 3 غرف ميفيدا جاردنز تطل على البحيرة

    Platinum Properties logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ميفيدا جاردنز المستقبل سيتي بأقساط

    Platinum Properties logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٦١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع