شقق 3 غرفة نوم للبيع في القطامية

544 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون على الدائري 3 غرف و3 ح

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٥٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند وان قطامية موقع مميز ع الدائرى

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م وان قطامية بمقدم 3650000 و اقساط 3 سنوات

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهره الجديده واقساط حى 14 سنه

    IRTKAZ logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحمام سباحه في قطاميه جاردنز

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى البارون سيتى دور متكرر فيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري+جاهزة للمعاينه بأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    360م بزمنت للبيع بامتداد غرب الجولف بحديقة 180م

    Find Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • وان قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,وان قطامية

    3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٣٨١ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٠ متر تكمله اقساط وان قطاميه دائرى المعادى

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطامية ع الدائري سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • ذا بروكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٤٨٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,ذا بروكز

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوندوان قطامية على الدائرى -فيومميز

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن برووف خاص

    The Polygon logo image

    ماونتن فيو اكزيكتيف ريزيدنس قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٤٠م كومبوند وان قطاميه فيو امامى مميز

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز وهادئ بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - للبيع - سما القاهره - نص تشطيب

    Osoul Misr logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م فيو مميز جدا على اكبر جاردن فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في ذا بروكس التجمع

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطاميه جيت معمار المرشدى شقه 120متر نص تشطيب

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع