شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 43

12,054 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فى ماونتن فيو اى سيتى 3 غرف نوم

    Do estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ٣ غرف نوم تشطيب كامل موقع مميز واتر واي

    Edge Real Estates logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المناظر الطبيعية فى بالم هيلز نيو كايرو

    Do estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري تشطيب كامل حست علام ٢٤٣ م٢

    Edge Real Estates logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة كورنر في بالم هيلز فيو رائع بسعر مغرى

    متصدر

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو فيو مفتوح ١٦٤ مترًا مربعًا

    Do estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن | 193 متر | تشطيب سوبر لوكس

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سقه 175 متر بسعر مميز استلام فورى متشطبة

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافيستا (باتيو أورو) | استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا ڤيو لاندسكيب دور متكرر بسعر ممتاز !!

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فورى فيو اكثر من رائع وغير مجروحه

    S signature logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز – كورنر وفيو رائع بسعر مغرى

    متصدر

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 239 م-3 غرف -بموقع مميز -Mivida

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٤٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بيع في الباتيو اورو باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بيت الوطن 3 غرف وحديقة بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا مع لافيستا بالتجمع في El-Patio Oro

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع-موقع وفيو مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه اسثماريه امام مول ارابيلا لقطه

    Zein for real estate logo image

    الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا, السعر شامل الصيانه

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه في بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة علي المفتاح في ادريس ايست By Dorra

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيفث سكوير تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع فيو جاردن فى نورث هاوس التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا ادريس ايست التجمع الخامس متشطبة

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع