شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 399

11,832 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٣٧٬٤٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي الثالث مساحه 301 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه استلام فوري | أقل من سعر السوق النص

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٣٧٬٤٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي الثالث مساحه 301 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استسمار في بيت الوطن هتستلم شقتك شهر ( 12 /2025).

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع حي اسكان الجامعة الأمريكية

    Waystar Investment logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه في بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٦٬٥٠٠ جنيه

    -القطعه E176 الحى التانى -المشروع واجهه على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    فرصه استثمار في بيت الوطن أرضى ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢١٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٠ جنيه

    فرصه استسمار في بيت الواطن شقه واجهه مساحه 157م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري فيو لاندسكيب بقسط على10سنين

    Apart Real estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه فيو لاندسكيب بقسط 10 سنين.

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩١٢٬١٢٠ جنيه

    فرصه استثمار في بيت وطن بالقسط والمقدم البسيط

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في غرب ارابيلا شقة 185م جاهزة للسكن مباشرة

    Waystar Investment logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٢٠٠ جنيه

    القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٦١٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن بفيو POOL بجوار AUC بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    *القطعه D163 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع