شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 367

11,832 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بكمبوند جايد التجمع الخامس

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 171م 3 غرف- بيت الوطن بمقدم 36% و تقسيط 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3غرف خلف لجامعه امريكيه استلام قريب اقساط10

    Selection Code logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز للبيع باقل سعر في سكاي كوندز

    El Kateb Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم6,750,000تمتلك شقه متشطبه ف زد ايست-موقع مميز

    ERE Investments logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في قلب التجمع بالقرب من AUC

    Feeds logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري في , بيت الوطن بمقدم 25%, أقساط 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 183م-3غرف,في بيت الوطن- بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة 162م - 3غرف بمقدم أقل 1M, سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدار مصر القرنفل قرب بوابه 6 بالرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأكبر حديقة استلام فوري ريسيل بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كموبند النخيل | 170م | التجمع الاول

    Next Level Properties logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع فوق الممتاز دايركت ڤيو لاجون بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    وحدة أرضي بجاردن أستلام فوري بمقدم أقل 1,000,000 M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع مميز للبيع باقل سعر في ميفيدا

    El Kateb Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة 169م-3غرف مقدم25%سداد5سنوات -بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع