شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 336

11,832 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة للبيع في بالم هيلز موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست فيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 165م موقع مميز بفيو ع اللاجون الان !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة بجوار هايد بارك 0% مقدم و علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري في , بيت الوطن بمقدم 35%, أقساط 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فاميلي هاوس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو !!!!

    Realtors logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 م² للبيع في الباتيو أورو – استلام فوري

    Omaa Property Consultant logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطبخ وتكييفات بموقع مميز للبيع في ميفيدا

    Experts Home logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في فيليج جاردن قطامية

    New Capital Home. logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة قبل زيادة الاسعار في كمبوند تاج سيتي بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة ماونتن فيو بسعر مميز التجمع

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتى

    Omaa Property Consultant logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقتك بأميز لوكيشن بجوارAUC+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اوبن فيو اللاندسكيب وحمام السباحة

    Omaa Property Consultant logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتجمع كمبوند ذا ايكون بالتقسيط ع10سنين

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه فاخرة للبيع في بالم هيلزالقاهرة الجديده

    Realtors logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند بالتجمع الخامس

    Aqar Share logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بروميناد

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع