شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 332

11,832 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٨١٢٬٥٨٧ جنيه

    شقة إطلالة رائعة على الحديقة بعائد استثماري منخفض

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل على الواجهة المائية استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بالتكيفات-بسعر اقل من السوق-مراسم

    Brokerage Hub logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في تاج سيتي - منطقة T

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٠٩٬٠٠١ جنيه

    شقة بمقدم ١٣،٥٠٠،٠٠٠ تشطيب كامل فينكس فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة في كمبوند ماونتن فيو

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Stone Residence كورنر

    Homy Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه فيو مميز على لاندسكيب بقسط 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Stone Residence كورنر

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+جاردن التجمع 5 قسط كوارتر200ألف-12م كاش

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر 3 غرف نوم في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر - شقة كورنر جاهزة للاستلام فى آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Stone Residence كورنر

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Stone Residence كورنر

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام فيو بحيرة بحري دور ثاني افضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٨٤١٬٨٤٨ جنيه

    شقة كاملة التشطيب مع أجهزة تكييف وخزائن مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٦٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في دار مصر – القرنفل أمام الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة في كمبوند ماونتن فيو

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة بالمطبخ و التكيفات على الشارع الداخلي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة بالتكييف جاهزة للسكن افضل سعر موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش والاجهزة في كمبوند هايلاند بارك

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع