شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 328

11,832 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة للبيع في كمبوند فيفث سكوير – المراسم

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP في الجولدن سكوير 3 دقايق AUC بجوار ميفددا

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة 3 غرف في ذا فيو واتري في التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقل من سعر الشركه 168 م

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستريكت 5 بالتجمع الخامس مقدم 2.300.000

    Oaks Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة ١٩٨ متر مربع بسعر أقل من سعر السوق

    New Capital Home. logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١١٥٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند اريا صبور استلام فوري سعرمميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر متشطبة للبيع ريسيل استلام فوري في تريو

    TREX logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة امام انادي الاهلي في بلو تري قسط 12سنة

    Adviser Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٢٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتقسيط للبيع تاج سيتي مرحله كيندا

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٩٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع فى التجمع بأفضل نظام سداد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة بفيو مميز أقل سعر في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 170 مترمتشطبه بكمبوند فيفث سكوير3 غرف

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في ذا فيو واتر واي التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم برايم لوكيشن بجوار HYDE PARK بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة166م امام مطارمباشر بدون مقدم واقساط12سن

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف بجاردن في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    زمرة حيث تلتقي الفخامة بقلب الجولدن سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اريا صبور التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 224م بكمبوند ديستريكت 5 التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة امام انادي الاهلي في بلو تري قسط 12سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تطل على بحيرة - بحري - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع