شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 293

11,883 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مميز باقل سعر في الماركت جاهزه للاستلام

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيومفتوح شقة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر في ماونتن فيو اي سيتي , 140متر

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه باقل سعر في قلب التجمع علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع كمبوند ايستاون قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع Arabella Plaza في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف مقدم 1,180,000 بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن و أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم M1,335,000

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري برايم لوكيشن بجوار هايد بارك+قسط5س

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع في الباتيو اورو باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز| في قلب المدينة | دقائق من جميع الخدمات

    Roots Development logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فيو Vip علي واجهتين متشطب High end أرضي بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في سوان ليك,بفيو مميز و سعر مناسب

    Premium Homes logo image

3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بجاردن لقطه بالقرب من هايد بارك بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة مميزة نصف تشطيب بموقع مميز

    why solutions logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة باقل مقدم 16مترمتشطبه3 غرف

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة فيلات وخصوصية تامة وهدوء راقي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس للبيع فوري ف ادريس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م تشطيب كامل في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة متشطبة للبيع موقع مميز على لاجون فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ، نموذج مميز ، ارضي بجنينة فى شاليا

    Remax 360 logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع