شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 274

11,883 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بااشتراك النادي استلام فوري للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بالتقسيط علي 15 سنه بالقرب من AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 77م ريسيل بحري فيو حديقة ونادي بسعر خاص

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 252 م في Swan Lake متشطبة بالتكييفات

    MD Signature logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٩١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة مفروشة بالكامل تطل على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه في كمبوند ايستاون

    ABAZA for real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٥٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سيتى جيت جولف ريزيدنس

    We are consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٧٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+جاردن جاهزة للمعاينة و الاستلام من دررة

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في الباتيو برايم فيو - بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك قريبه من ميفيدا

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى باتيو اورو بجانب هايد بارك وزد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٩٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار وادي دجلة - بحري - Trible View

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع إيستاون سوديك التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع ! شقة 3غرف 130م في أورجامي تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بااشتراك النادي استلام فوري للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع نصف مفروشه في كمبوند النخيل

    Host Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات , تشطيب كامل فقط بـ 1,850,000

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة 151م بالتقسيط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقه بااشتراك النادي استلام فوري للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 275 متر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000= استلم فوري كورنر بحـري بفيو على 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بجوار هايد بارك قسط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع