شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 23

12,040 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف نوم شقة متشطبة للبيع في سيتي جيت تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز تقسيط حتي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع شقه 168 متر استلام فوري بحري

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق لقطه شقة للبيع في ماونتن فيو ١٫١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في سيتي جيت متشطبة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 185 متر فيو لاند سكيب استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة جاهزة بالكامل 3 غرف نوم في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري متشطبة بالفرش - ريسيل في واتر واي

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130متر للبيع في دار مصر الأندلس - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند Swanlake لحسن علام

    Homevise Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في واتر واي التجمع متشطب بالمطبخ

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في تاج سيتي تشطيب مودرن 155م

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٨٬٤٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية لشقة في بيت الوطن بالقاهرة الجديد

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٦١٬٤٢١ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع شقه 135 متر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بجوار سوديك فيليت بالتجمع بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م اميز لوكيشين في تاج سيتي بخصم50% كاش

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٧٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بالقاهرة الجديدة،

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في مجمع نيو كايرو باتيو بإطلالة

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في تاج سيتي زون T تشطيب كامل 155م

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه كورنر 145 متر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في مجمع نيو كايرو باتيو بإطلالة

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأقل سعر في السوق، على مساحة 200 متر

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند المراسم

    Gold Routes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلات القرنفل

    Grey Parrot Realty logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري+ حديقة لاند سكيب فيو بتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع