شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 146

12,042 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو مميز على لاندسكيب بقسط 10سنين.

    Apart Real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم مع حديقة للبيع باتيو أورو فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي كورنر متشطبة على النادي -استلام فوري

    Right Direction logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري ف التجمع الخامس بجوار AUC بسعر لقطه

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه جاهزه للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديستريكت 5-اقل سعر شقة224م فالماركت بموقع مميز بيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 205متر + 150متر من النوادر في المراسم

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180 استلام فورى مقدم واقساط فيو لانداسكيب بتاج

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬١٢٣ جنيه

    شقة استلام فوري لاجون فيو بالتقسيط في ماونتن فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في افخم كمبوندات التجمع بسعر لقطه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة اقل من سعر السوق مقدم واقساط في اللاجون

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 216م في كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة تشطيب كامل للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400الف شقة متشطبة فوري بمقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار شقة مؤجرة 210 متر 3 غرف نوم مفروشة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    مارفيل سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتاج سلطان القديمه ومعاها باكيه جراج دور متكرر

    ERE logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع بمقدم3% و اقساط10سنين تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي – Zone T | موقع مميز

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون اوڤر متشطبةو افضل لوكيشن ڤيو لاندسكيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه جاهزه للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فيو بالكامل على لاندسكيب بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز اقل من سعر السوق في اللاجون

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بحري استلام فوري مفروشه و متشطبه

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة فيو ووتر فيتشرز للبيع في إلباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في موقع مميز بمقدم 3% و اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٥٬٩٢١ جنيه/متر مربع