شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 118

12,042 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ 164م باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ريسيل للبيع في مراكز استلام سنة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة - اقل سعر في السوق - تشطيب مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو POOL في قلب التجمع - ذا ايكون

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك اخر اكبر 3 غرف في قلب التجمع علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بمساحة 268 م بالقرب من محمد نجيب

    AK Circle logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه 183م استلام فورى بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برومانيد التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تطل مباشره على البحيره - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في لاميرادا باقل سعر بالماركت

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤١٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع فيفث سكوير متشطبة بالمطبخ

    Platinum Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في المراسم بمساحة 160 م

    AK Circle logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه اقل سعر معروض تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للسكن للبيع في نيو كايرو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر 4 غرف نوم تطل على حمام السباحه ولاندسكيب

    East wing logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم متشطبه بالكامل - بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوان ليك التجمع استلام فوري متشطب .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ١٠٠٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع في تاج سيتي بجوار كمبنسكي و JW Marriott

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في المراسم بمساحة 160 م

    AK Circle logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع3غرف دور متكرر قسط ع12سنه امام المطار

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 40%+بالتقسيط في قلب اللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٠ جنيه/متر مربع