شقق 3 غرفة نوم للبيع في زيزينيا المستقبل

37 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف أستلام فوري وبأقل سعر في زيزينيا بمقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زيزينيا مستقبل سيتي 175م

    The Key Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للسكن الان بالمستقبل سيتي بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 170م في المستقبل استلام اخر السنه ب 4M

    S signature logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري أستلام فوري بأقل سعر في المستقبل-قسط8سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠١٦٬٣١٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3نوم بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 288 م للبيع في زيزينيا مستقبل سيتي استلام فوري

    TREX logo image

3

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند زيزينيا – مستقبل سيتي

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر لمده اسبوع فقط شقه 170 متر فيو مميز

    S signature logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 3غرف بأقل سعر بزيزينيا ومقدم10%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه بالمستقبل سيتي وبمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 177م بأميز لوكيشن بزيزينيا ومقدم10%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند زيزينيا – مستقبل سيتي

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك خلال سنة بالمستقبل سيتي قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم38%واقساط حتى12سنه شقه ع طريق السويس بفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 173متر فيو مميز استلام شهر 12/2026

    S signature logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 173متر فيو مميز استلام شهر 12/2026

    S signature logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 172م بزيزينيا المستقبل أرضي مرتفع

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 172م بزيزينيا المستقبل أرضي مرتفع

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3نوم بأقل سعر في زيزينيا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف جاهزة للمعاينه في زيزينيا المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري بالمستقبل سيتي قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣١٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه في زيزينيا المستقبل وبأقل سعـر

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 3غرف بأقل سعر فى قلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

2