شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 9

1,031 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Al Burouj – الاستلام قريب

    Beltone logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف استلام فوري فيومميز باتيو الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بارقي احياء مدينة الشروق الحي التاسع لوك

    Smartex logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم 15% وفيو تحفة استلام فورى

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فورى open viewلوكشن تحفه بالشروق

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فورى بالتقسيط ومقدم 15%

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٠٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي فى الشروق بتسهيلات بحرى استلام 2027

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    عاين وتعاقد بمقدم15% فى قلب الشروق استلم 2027

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بارقي احياء مدينة الشروق الحي الثالث شرق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في وصال ريزيدنس دور اول

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ٢١٧ متر بحديقة ٢٦٠ متر مميزة بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالحي التالت شرق ارقي احياء الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه الان في إيفي الشروق بقسط7س

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي التاسع بجوار كارفور برايم لوكشين

    Smartex logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م في المعادي فيو باقل سعر + خصم كبير

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣١٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٩٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في وصال بسعر أقل من السوق بالتقسيط

    Aqarpedia For Resale logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر دابل فيو + برايم لوكيشن امام مدينتي

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام فوري باتيو كازا لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بكومبوند وادي الربيع -الشروق

    Remax Station logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقه بخصم كبير في قلب المعادي فيو باقل سعر - الشروق

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التاسع مدينه الشروق

    Smartex logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م تشطيب كامل بالتقسيط في البروج

    Next Door Consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق بالمنطقه الرابعه بجوار

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقة التامنة عمارات ارقي مناطق مدينة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقة التامنة عمارات ارقي مناطق مدينة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع