شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 5

1,031 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 3غرف ف الباتيو سولا باقساط تصل ل10سنين !!

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع ف لافيستا باتيو سولا فيو علي pool

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كيلوباترا بالاس استلام فوري بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه مميزة تحت اداره كونكورد السلام

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق من المالك استلام فوري

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في البروج – موقع مميز واقل سعر

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل للبيع في الشروق

    Redefine logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصه شقه لقطه للبيع برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالمنطقه الرابعه تسهيلات مناسبه للجميع

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر للبيع في المعادي فيو بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد قديم 240م استلام فوري متشطبه في وصال

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر للبيع كمبوند المعادي فيو الشروق

    Future Home RealEstate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة كاملة التشطيب بجوار النادي في الشروق 2

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة بانورامية في المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700.000 شقه بجوار مدينتي بقلب الشروق قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٨٥٬٤٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فورى متشطبه 160م ف كمبوند وصال فيو جاردن

    Summit Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز في بارك سايد الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب الحي الرابع فيو مفتوح مرونه في السداد

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو ممتاز بجراندا لايف 155 متر

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف ارقى احياء الشروق بسرعة لقطة وتشطيب حديث

    Smartex logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( _ بمقد م20%_ تشطيبvip _ استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو حمام سباحة - تشطيب كامل - سعر تحت السوق

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في معادي فيو الشروق بتسهيلات لـ 2028

    Next Door Consultancy logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م فوري أرضي بحديقة خاصة 3 غرف بالشروق

    Aqar Misr logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٢٥ جنيه/متر مربع