شقق 3 غرفة نوم للبيع في بارك سايد الشروق, صفحة 2

38 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقه بخصم كبير في قلب المعادي فيو باقل سعر - الشروق

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م استلام قريب أمام مدينتي – دابل فيو

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة مميزة 155فيو النادي كمبوند المعادي فيو الشروق

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مرحلة ثانية - فيو لاند سكيب - 146 م

    Engaz Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو جاردن في المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو داخلي مميز وباكية جراج في معادي فيو

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م للبييع ريسيل في معادي فيو كاش استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بدون اوفر بكمبوند المعادي ڤيو الشروق

    Smartex logo image

3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة أولي

    Engaz Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه152م استلام قريب امام مدينتي دابل فيو بالتقسيط

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٦٬٠٣٥ جنيه

    معاينة واستلم قريب وخصم 33% بأفضل موقع بالشروق

    متصدر

    Corporate Deals logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٧٤٬٨٤٤ جنيه

    عاين بمقدم 10% باستلام 2027 وخصم خاص 25%

    Corporate Deals logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق، بمساحة ٢٤٥ مترًا

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

1