شقق 3 غرفة نوم للبيع في المجاورة الاولي

6 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري بسعر النهاردة وقسط على سنة ونص فاميز الاحياء

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب الحي الرابع فيو مفتوح مرونه في السداد

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع ف الحي الرابع من اميز القطع

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق الحي الرابع 205م اول دور بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع ا الحي الرابع امام نادي هليوبليس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالشروق _الحي الرابع _ بجوار طريق السويس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع