شقق 3 غرفة نوم للبيع في سرايات المعادي

57 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه للبيع موقع مميز في سرايات المعادي

    Guides Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في أميز موقع ( بسرايات المعادي )

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لكل من يبحث عن الفخامه شقه للبيع بشطيب خرافي مودرن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بسرايات المعادي / حمام سباحة

    Saryat Estate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية للبيع في سرايات المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بجاردن وحمام سباحه خاص برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع مريحه مع ارضيات خشبيه مفروشه

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سريات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سرايات المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سرايات المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمكان مميز بالمعادي سرايات

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحمام سباحة للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سرايات المعادي

    Guides Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع - في موقع سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بموقع مميز جدا للبيع في سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسرايات المعادي هاي ديلوكس سعر ممتاز

    Al Nile Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 220 متر 3 غرف نوم مفروش بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat 4 Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سرايات المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 145 متر للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع