شقق 3 غرفة نوم للبيع في فورتين جولف ريزيدنس, صفحة 5

108 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط في فورتين أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 220 متر مربع في ذا فورتين اب تاون

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع | ٣ غرف نوم | أول سكن

    Seals Consulting logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | مساكن الجولف

    Good Vibe Homes logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة اب تاون 214م متشطبة بالكامل فيو جولف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٠٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | إطلالة جولف | ذا فورتين ريزيدنسز

    Good Vibe Homes logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٠٠٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو – المقطم

    Beltone logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة مع حديقة للبيع في أب تاون كايرو .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع