شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز

13 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط شقة 161 م في كمبوند كابيتال جاردنز

    Blue Pearl logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمباوند كابيتال جاردنز 171م بالعاصمة

    Smartex logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فيو رائع بأقل سعر في العاصمه بأقساط

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م بكابيتال جاردن

    Remax Style logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة نصف تشطيب - كابيتال جي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦١٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتقسيط للبيع فى كمبوند كابتال جاردنز

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٢٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كابيتال جاردنز، القاهرة الجديد

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190متر في كابيتال جاردنز، تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردن موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة بكابيتال جاردنز العاصمة الإدارية اس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع