شقق 3 غرفة نوم للبيع في كارديا

6 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر بالعاصمة وبقسط10سنين بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    كارديا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 3غرف بأقل سعر بالعاصمه وبالتقسيط علي10 س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 190م في الـ R8 بجوار الحي الدبلوماسي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بجوار الحي الدبلوماسي بسعر لقطه وبقسط 10س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم برايم لوكيشن بجوار الحي الدبلوماسي+قسط12س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٦٦٬٣٥٩ جنيه

    شقة 3 غرف استلام سنة للبيع بأقل مقدم في العاصمة

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع