شقق فندقية 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 2

57 عقارات أخرى
  • 16

    شقق فندقية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم متشطبة في القاهرة الجديدة - زيد ايست- 5%

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية متشطبة بالتكيفات 117م التجمع بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقق فندقية

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفندقية علي ارض الواقع بقسط 6 سنين في الجار

    Adviser Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 3نوم لمحبي الاستثمار تحت اداره ماريوت

    Roots Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٧٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزة للاستلام بأعلى عائد فى شيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٤٦٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٠٬٧٧٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة فندقية امام ميفيدا قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٠٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في الجولدن سكوير قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في فالوري بجوار سيتي سنتر اللماظه

    Adviser Real Estate logo image

    فالوري الثورة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية استلام فوري للبيع في فندق سان ريجيس

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه بالكامل للبيع

    Crafters Real Estate logo image

    دبليو بواسطة الممر المائي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة117م فندقى بالفرش و التكيفات بالتقسيط التجمع

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية متشطبة بالفرش+التكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع استلام فوري تحت ادارة فندق هيلتون

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٧٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزة للتشغيل فوار تحت ادارة Marriot

    Roots Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٤٦٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب وتكيفات ومطبخ امام مدينتي اطول فترة سداد

    Catchers investment logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة فندقيه متشطبة بأقل سعر بالتقسيط

    Catchers investment logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٩٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع متشطبة بالتكييفات في شيراتون

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية راقية – كمبينسكي إيدن الرحاب

    Good Deals logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٤٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في ماريوت ريزيدنس

    Bond & Key logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع