تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في إلم تري بارك

8 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 180 م للبيع في سراي باقل مقدم 5% فقط

    Z Investments For Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬١٣١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر فيو ع اللاجون ف سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ع طريق السويس ,سراي\بمقدم 989الف

    Closer logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر وامتلك فيلتك بأجدد مراحل سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم الكاش 50% تاون هاوس في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم 5% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بالتقسيط علي 12سنه في كمبوند سراي

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سراي بالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع