تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في الفراشه

3 عقارات أخرى
  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام قريب في المتسقبل سيتي 248م

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بمقدم 1.5% فقط وبأقساط بجوار سوديك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بمقدم 1.5% فقط وبأقساط بجوار سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٥ جنيه/متر مربع