بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في المستثمرين الجنوبية

106 عقارات أخرى
  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز فيلدج جيت-بنتهاوس 209م مفروش بالكامل بيع

    YaKan Properties logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مفروش تشطيب حديث في زا فيلاج

    Remax 360 logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 / 4 تشطيب في جاليريا مون فالي

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز | استلام فورى | فيلدج جيت بالم هيلز

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيبات خاصه نص مفروش 210م للبيع فيلدج جيت

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • جي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Juzur Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جي ايست

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م بسعر أقل من السوق في VGK

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب 290 م للبيع في ذا فيليدج استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس للبيع في ميدتاون تسليم فوري سعر مميز

    Sweet Home Realestate logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحة - مقدم و اقساط - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب ومفروش بحرى على فيو - استلام فورى

    Right Direction logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • جاليريا مون فالى

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جاليريا مون فالى

    3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق بنتهاوس 350م في كمبوند بجوار AUC

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر-فيو جاردن وبول-للبيع في جاليريا

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميز ومتشطب في كمبوند جالريا مون فالي

    ABAZA for real estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة باقل سعر فيو مميز جدا استلام فوري

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - المستثمرين الجنوبية (خطوات من AUC

    D COMUNITA RE logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3/4 تشطيب بحمام سباحه خاص بجولدن سكوير

    East wing logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بسعر مميز بالم هيلز

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مطل على النادي و حمامات السباحة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٨٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باقل سعر فيو مميز جدا استلام فوري

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة على البحيرة اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في الماركت- بنتهاوس 200 متر في ذا فيلدج

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل في فيلدج جيت بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز 320 متر نصف تشطيب تقسيط 4 سنوات

    Cairo Gate Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م و مسبح خاص بيع جاليريا مون فالي تجمع

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كامل التشطيب بتكييفات بالم هيلز فيليدج جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع