عقارات 2 غرفة نوم للبيع في المستثمرين الشمالية

212 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٥م للبيع في كايرو فيستيفال سيتي New Cairo

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كايرو فيستفال التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٤٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كايرو فيستفال سيتي

    Circle Realestate logo image

2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قلب كايرو فيستفال سيتي القاهره جديده

    Masar Real Estate logo image

2

    1

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه للبيع في ليفينج CFC

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٤٠٬١٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات جاهزه للسكن في CFC

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات بكايروفيستفال ع4س استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في كايرو فيستيفال مفروشة سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    iHome logo image

2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | كايرو فيستيفال سيتي | مفروشة بالكامل

    Property Network logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش بموقع مميز في كايرو فيستفال سيتي

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى موقع مميز اقل مقدم استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 169م الترا سوبر لوكس استلام فورى فيو مميزCFC

    Tradmark Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٢٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل وتكيفات للبيع اقل مقدم استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش باقل سعر للبيع

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • كايرو فستيفال سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al-Futtaim Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,كايرو فيستيفال سيتى

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي راقية مع حديقة – فرصة مميزة – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز تشطيب كامل، في ذا فيو

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة موقع متميز للبيع في ووتر واي

    Hodoud for Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة ومفروشة بالكامل وموقع مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • أفيلين المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس موقع مميز في بارك فيو

    Do estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيبات فاخرة في واتر واى مع التكيفات

    Do estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٥٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بارك فيو - القاهرة الجديدة

    Eastmark logo image

2

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند روضة الازهرامام الرحاب بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    روضة الازهر, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بموقع مميز نصف مفروشة بحري .

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أفلين

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠١١٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    1 - 3 غرفة