شقق 2 غرفة نوم للبيع في هليوبوليس الجديدة, صفحة 8

275 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بمقدم 720الف- تقسيط 15 سنة باطلالة مزدوجة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة بجاردن في سوديك ايست استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت سوديك ايست شقة بجاردن فيو فلل ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست شقة ريسيل فيو لاندسكيب تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري فيو لاندسكيب في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مخفض في هليوبوليس الجديدة متشطيه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين متشطبة بمقدم ٥٪ وقسط حتى ١٥ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سوديك فيليت لوكيشن مميز

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالقسط ع 12سنه في هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب اقل سعر شقة ريسيل فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه للبيع في سوديك ايست استلام ٢٠٢٧

    We Comm logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٢٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف استلام فوري في سوديك ايست ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل فيو فلل في سوديك ايست استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة ارضي بفيو مميز ريسيل فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة فيو مباشر لاندسكيب ريسيل فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو فلل في سوديك ايست شقة ريسيل بجاردن استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لاندسكيب شقة ريسيل في سوديك ايست اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك اخر شقه 2غرفه بأقل سعر وأفضل لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في سوديك الشروق بالتقسيط على 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالقسط ع 12سنه في هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٤٥٬٤٢٧ جنيه

    شقة متشطبة فى طلالة بسعر مميز وقسط حتى 15سنة

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فيو على النادي ريسيل متشطبة سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقرب استلام كامله التشطيب للبيع فى سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ريسيل للبيع في كمبوند سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع