شقق 2 غرفة نوم للبيع في هليوبوليس الجديدة, صفحة 6

275 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه في اطلاق جديد بجوار ميفيدا جاردن

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام ٢٠٢٦ بأقساط على ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٦٨٧،٠٠٠ فقط و اول قسط بعد ٦ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٦٥٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بدون مقدم و استلام سبتمبر ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن ( تشطيب كامل )تابع مدينة مصر

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٥٬٨٦٦ جنيه

    بتشطيب كامل شقة ريسيل فيو لاند سكيب في سوديك ايست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل من سوديك شقة للبيع في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٦٥٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بدون مقدم و استلام سبتمبر ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٦٨٧،٠٠٠ فقط و اول قسط بعد ٦ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام ٢٠٢٦ بأقساط على ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - حديقه خاصه - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٥٬٨٦٦ جنيه

    بتشطيب كامل شقة ريسيل فيو لاند سكيب في سوديك ايست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في سوديك ايست فيو لاندسكيب استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه متشطبه بخصم 64% وقسط ع 15 سنه

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في كمبوند سوديك ايست غرفتين

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع في SODIC East

    I-Move logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بدون مقدم و اقساط على 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك إيست أقل من سعر السوق جاهز للاستلام

    Premises logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم جاهزة علي التسليم في سوديك مقدم 1.5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في سوديك ايست بمقدم1.5٪؜ فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة استلام قريب في سوديك 1.5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم متشطبة في سوديك استلام سنة واحدة 1.5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط الى 15 سنه شقه غرفتين نوم للبيع فى تلاله

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه هاوس للبيع في سوديك إيست استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٠٨٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم احجز وحدتك متشطبه واقساط تصل حتى 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٣٬٣١٧ جنيه/متر مربع