شقق 2 غرفة نوم للبيع في المنطقة السادسة, صفحة 2

47 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل فندقي شارع حافظ رمضان الرئيسي 120 متر

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بموقع مميز في اسكان شباب

    Ebied Home logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امتداد حسن المامؤن خمس دقايق للنادي الاهلي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز امتداد حسن المأمون بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى عمارات نقابة المهندسين بالقرب من سيت

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكييفات فى مكرم عبيد الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه أول بلكونه بالمنطقة السادسه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للعيادات والمؤسسات والشركات الكبرى شارع مكرم عبيد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ش معز الدوله متفرع من مكرم عبيد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة السادسة بمدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بمدينة نصر امام سيتى ستارز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه لقطه 150م شارع معز الدولة من مكرم

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالحى الثامن بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في المربع الذهبي هاي سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م للبيع بـ م.نصر ع ش حسن المأمون الرئيسى

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع ابن النفيس – المنطقة السادسة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع متفرع من مكرم عبيد – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض قرب سيتي سنتر شقه سوبر لوكس \\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش الترا سوبر لوكس خلف باندا مكرم عبيد \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات الهيئه العربيه للتصنيع احمد فخري \\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في قلب مدينة نصر

    Elshams Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض لسرعه البيع شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

1