شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوند ايلاف

8 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن علي طريق السويس دايركت بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2نوم بأقل سعر على طريق السويس مباشرة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الرحاب بسعر لقطه في التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ع طريق السويس دايركت بالتجمع بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بجوار الرحاب وبقسط 10 سنين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • إيلاف ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,كمبوند ايلاف

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس بأقل سعر وبتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بالقرب من الرحاب بالتجمع بسعر لقطه قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع بجوار الرحاب بسعر لقطه بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع