شقق 2 غرفة نوم للبيع في 90 افينيو

85 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع فى كمبوند avenue90 فيو مميز

    متصدر

    Century for Project Management logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع فى 90 avenue بفيو مميز جدا

    Century for Project Management logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاندسكيب فيو | تشطيب كامل | شقة ١٦٠م للبيع في ٩٠

    Circle Realestate logo image

2

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 افينيو 2 غرفة الترا لوكس

    NIFE Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم كاملة التشطيب | موقع رائع | استلام 2026

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٣٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 90 افينيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧١٬٣٩٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,90 افينيو

    2 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى متشطبة بالكامل + حديقة 50 متر

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل كورنر بحري فى موقع ممتاز

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة كاملة التشطيب في الدور الأول

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة كاملة التشطيب في الدور الأول

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٦٩٬٤٢٧ جنيه

    احجز شقتك في 90افينيو متشطبة بالتكييفات بالتقسيط

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٥م + جاردن ١٢٠م | سوبر لوكس | ٩٠ افينيو

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في 90 Avenue – تشطيب كامل مع مطبخ

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 90 Avenue

    Beltone logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في 90 افنيو استلام فوري فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند STM تشطيب فاخر

    New Capital Home. logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في 90 افينيو

    Treasure Real estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كمبوند ناينتي أفينيو تجمع الخامس

    TREX logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر ٣ غرف تشيب كامل احلي فيو بجانب AUC

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة متشطبة بجوار AUC بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ممتاز شقة بحديقة فى 90 افنيو-بالمطبخ وتكييفات

    East wing logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في 90 أفينيو

    New Capital Home. logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح الان شقةللبيع بالتكيفات جنب الجامعةالامريكية

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا بأكبر حديقة -افنيو ٩٠

    East wing logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجانب الجامعه الامريكيه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكييفات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع