شقق 2 غرفة نوم للبيع في بارك سايد الشروق

29 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬١١٤٬٤٣٤ جنيه

    شقه في كمبوند معادي فيو استلام ٢٠٢٧ بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز في بارك سايد الشروق 141م

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبموقع مميز تطل على طريق السويس

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب خاص جدا في معادي فيو فوري جاهزه للسكن

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل لدواعى السفر تشطيب خاص جاهزه للسكن

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Maadi View — مدينة الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٠٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٦٢٠ جنيه

    خصم 40% وتقسيط حتى 7 سنوات بفيو مفتوح على فيلات

    Corporate Deals logo image

2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬١٠٦ جنيه

    تقسيط 7 سنوات مع خصم 40% وإطلالة لاندسكيب مباشرة

    Corporate Deals logo image

2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    لقطة شقة بخصم يصل 40% بمقدم صغير وفيو فيلات رائع

    Corporate Deals logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني بتشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة أولي

    Engaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري متشطبة بالكامل المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أستلام فوري مرحلة أولي تشطيبات خاصه 144

    Engaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 130م في المعادي فيو – جاهزة للسكن فوراً

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب الشروق اوبن فيو + بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٦٬٢٥٠ جنيه

    أقوى سعر لشقة 141م داخل المعادي فيو الشروق

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي Corner بحديقة 120م - تشطيب مميز

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة أولي

    Engaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مرحلة اولي استلام فورى - فيو مفتوح

    Engaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن في معادي فيو الشروق

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م دور مميز في معادي فيو استلام فوري

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م بجاردن 72م ناصية في معادي فيو الشروق

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

2