شقق 2 غرفة نوم للبيع في لافيردى كاسيت

26 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك الان بأفضل لوكيشن بالـR8 العاصمه بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 135م نصف تشطيب فوري بالعاصمة الإدارية

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م جاهزة للاستلام وللمعاينة بمقدم10%بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين بسعر لقطه في R8 العاصمه بأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأميز لوكيشن في العاصمه باقساط ع 5 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم للبيع في العاصمة الإدارية +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٢٦٬٦٤٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم فى قلب R8 بالعاصمة بأقساط17سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بسعر الطرح الاول بكمبوندAYYAM بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر بأحدث مشاريع العاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع في الـR8 بتقسيط علي10سنين وبأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطه فى قلب العاصمة بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م امام حي السفارات أقل سعر بالعاصمه-مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر الطرح الاول وبمقدم تعاقد 75ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزة للمعاينه علي المحور المركزي+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بسعر لقطه بالعاصمه وبالتقسيط علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فى R8 شقة غرفتين بسعر لقطه وبمقدم 6%فقط

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115م بسعر لقطه للبيع في العاصمه أقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم امام حي السفارات بالعاصمه بقسط علي 9 سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بسعر لقطه فى R8 بالعاصمة بااقساط 17سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز الان شقة بسعر الطرح الاول في UpMount بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شقه بأقل سعر في العاصمه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بأميز حي سكني بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٤٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة غرفتين في العاصمة بالـ R8 وتقسيط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالسعر الافتتاحي في UpMount وقسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالطرح الجديد بالعاصمة في MADAI وتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2