عقارات 1 غرفة نوم للبيع في حي المعادي

132 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اجمد فيو ساحر على النيل بتشطيب فاخر+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه ع المفتاح , شقه باعلي استثمار في المعادي

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٢٠٧٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نايل بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بإنتركونتيننتال بعائد m1.5سنوياً نايل فيو

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة باداره انتركونتيننتال بعائدm1.5سنوياً فيو نيل

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • دجلة ريزيدنس 79

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,حي المعادي,دجلة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بإطلالة بانورامية كاملة على النيل

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية استلام فوري للبيع بأقل سعر في المعادي

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع مفروش بالكامل كمبوند افينيو امام

    Rakaez Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بإنتركونتيننتال بعائد m1.5سنوياً نايل فيو

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية بإطلالة الأهرامات والنيل استلام فوري

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك الفندقية على النيل بأعلى عائد استثماري

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فيو النيل مباشره متشطبه بالتكيفات ومفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة على النيل بإدارة إنتركونتيننتال

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٣٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أفينيو | جاهزه للاستلام | 14,500 شهرى

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح إمبراطوري إطلالة خالدة على نيل القاهرة Hilton

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…