شقق 1 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 4

2,755 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز جدا مع حديقة .

    Country For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بموقع مميز مع حديقة خاصة بحري

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م تشطيب كامل في الجار بريتش

    Feeds logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي شقة ٨٠ متر اقل قسط شهري فيو على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استوديو ف سيتي جيت بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

• 10

    شقة

    ٤٬١٢١٬٤٨٧ جنيه

    ستوديو للبيع بأقل سعر في تاج سيتي استلام 2027

    Key Point for real estate logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للاستثمار امام up town cairo بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مدينتى

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٧٬٢٧٩ جنيه

    اقساط = 557,279 شقة فندقيه بعائد دولاري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زيد ايست القاهره الجديده باقساط ل 10س

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • نيو جاردن سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٥٢٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

• 6

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا ايست القاهره الجديده اقساط ل8س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٤٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد ايجاري قوي جدا استلام فوري متشطبه بالفرش!

    Makanak Investments logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م مفروشه بسعر مميز جدا في فيلدج جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مدينتى بسعر مميز جدااا تقسيط

    Panorama View logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤١٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

• 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة للبيع فى سيتي جيت ديارالقطريه التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 245 ألف شقة في موقع مميز للبيع في ذاكريست

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات في شيراتون بخصم

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للاستثمار مع LaVista بالتجمع بمقدم 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل بالتكييفات بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

• 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اجدد بارسل في ميفيدا لوكيشن مميز

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم 5% فقط فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة مجهزة بالخدمات بسعر 250 ألف جني

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٥٣٦ جنيه

    شقه بموقع مميز جدا مباشر علي طريق السويس 80 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن