شقق 1 غرفة نوم للبيع في الماظة

33 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,7M+قسط جناح 158م عائد شهري6,000$ بخدمه5satr

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    1,460,000= رفاهية عالمية وعائد مضمون 200$ يوميًا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجانب مطار القاهرة بتتأجر يوميا 350دولار

    Property Hills  One logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للأستثمار شقه فندقيه في الماريوت بالقرب من المطار

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلي عائد إيجاري الماريوت مصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Capital Holding
    القاهرة,مصر الجديدة,الماظة,ماريوت ريزيدنس هليوبوليس

• 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم وتكملة أقساط تشطيب كامل ماريوت ريزيدنس

    4C Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي+ACs__ فيو وهمي 100%_ ELITE COMMUNITY !

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٧٬٢٧٩ جنيه

    اقساط = 557,279 شقة فندقيه بعائد دولاري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات للبيع فى ماريوت بأعلى عائد

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه (خصم للكاش 40 % ) ومتشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ( 95م - Servic Apartment ) قسط 6 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية فاخرة للبيع دايركت على الأهرامات

    Selection Code logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٤٢ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بمشروع ماريوت ريزيدنس هليوبوليس 68م

    Good Deals logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ((متشطبة جاهزة للتسليم)) بإدارة ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه Vib بخصم للكاش 40 % في مصر الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه+ACSبخدمه من الماريوت بعائد يومي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد بالدولار متشطبة امام المطار و سيتي ستار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش30% + متشطب بالتكيفات بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متميزة وأقل من سعر السوق ماريوت ريزيدنس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٧١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥١٬٧٠٠ جنيه

    خصم للكاش 30% , مصر الجديدة – طريق الثورة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٨٬١١٣ جنيه

    شقة فندقية بعائد استثماري بالدولار بمصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كمبوند ماريوت ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع في ماريوت ريزيدنس -سعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ٨٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع طريق السويس باقل سعر ف السوق كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه+ACSبخدمه من الماريوت بعائد يومي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

2