شقق 1 غرفة نوم للبيع في تاج سيتي, صفحة 5

143 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيومفتوح للبيع فوري بسعرلقطة ف تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 115م بخصم 50% كاش في تاج سيتي أمام المطار

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع فى تاج سيتى ليك بارك

    Host Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بتاج سيتي فيو بحيرة استلام فوري

    ERE logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مواصفات شقه في سعر استوديو جاهزه للاستلام في تاچ

    ERE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م ومعاها روف 25م وفيو بحيره و لاند اسكيب

    ERE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/تاج سيتى/ استلام فورى

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في تاج سيتي للبيع بسعر لقطه

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب و دور متكرر

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 83م في تاج سيتي دور اول تكملة اقساط

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه دابل فيو امام مطار القاهرة ع السويس

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Taj City موقع استراتيجي في التجمع

    Key Point for real estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360الف شقه ارضى بجاردن امام مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 207م فـ قلب التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة للبيع فى تاج سيتى

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م + رووف للبيع بنصف سعرها امام المطار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 83م بنصف الثمن فى تاج سيتى امام المطار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | شارع حديقة | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بدون مقدم وتقسيط حتى 12 سنه فى تاج سيتى

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٠٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي – التجمع الأول | فورى

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي 64م + جاردن للبيع في تاج سيتي –

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي – أوريغامي فيو فيلات

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في المرحله للبيع

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع