منازل مزدوجة للبيع في التجمع الاول, صفحة 4

81 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ريسيل باقساط امام الرحاب/كريك تاون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اقل مقدم و توتال في المشروع فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر توين هاوس345م للبيع أقساط استلام2026 ستيت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل سعر في الماركت ب اميز لوكيشن و فيو لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع اقل سعر موقع مميز

    Apex Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكمبوند القطامية رزيدانس

    ElGammal real estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع