عقارات للبيع في كمبوندات الشروق

2,231 عقارات أخرى
  • 16

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع ريسيل ف البروج باقل سعر لقطه

    متصدر

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    800 ألف = صف أول لاجون بخدمة 5 Star من Concord

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    170م في وصال للبيع باقل سعر جاهزه للاستلام متشطبه

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر لقطة و اقساط ع 8 سنين من لافيستا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بخصم 30% لفترة محدودة او اقساط الشروق

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 22

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة تحت ادارة كونكورد ب10% مقدم

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 270م على السويس دايركت بمقدم 5% من لافيستا

    متصدر

    GCR Developments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 370ألف فقط استلم روف متشطب بالكامل مع كونكورد

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الباتو متشطبه بالكامل تطل على مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة نادرة - احسن سعر تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٨٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    1 - 4 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن مرحلة فيلآت اكبر مساحة فيلا - مفروشه بالأجهزه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٤٣٨ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 440 متر بافضل فيو في البروج اقل من سعر السوق

    متصدر

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في موقع مميز في الشروق قريبه من الخدمات

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في موقع مميز في الشروق قريبه من الخدمات

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بخصم 50% استلام فوري باقل سعر في الشروق

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤١١٬٠٣٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن تشطيب كامل - في البروج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع4.950.000 أوكاش19.830.00

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم 660 الف امام مدينتي فيو جاردن

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل من سعر السوق فيو لاندسكيب مقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة العمر باقل سعر برايم لوكيشين امام مدينتى

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بفيو مفتوح للبيع بأقساط 8سنوات - الجار

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3غرف متشطبة بأقساط 10 سنوات - روك وايت

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كونر بمساحه ارض كبيره فى البروج - باقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون ٢٤٥ تشطيب كامل فيو ممتاز استلام فوري

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو 5 ايست

    2 - 3 غرفة