منازل مزدوجة للبيع في المقطم

106 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل تاون هاوس للبيع في أب تاون بجوار الكلوب هاوس

    4C Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليفانا أبتاون موقع مميز جدا

    Conquer Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٢٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للبيع في اب تاون كايرو ليفانا

    Spade consultancy logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٢١ متر مربع

    ٩٠٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على لاندسكيب بأقل سعر فى السوق 33مليون

    Spade consultancy logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب اونر باسانسير و بأقل سعر 30 مليون

    Spade consultancy logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في اب تاون كايرو المقطم

    Beltone logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر، موقع مميز، تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٣٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب ف اب تاون كايرو مرحلة اليفا

    New Avenue Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا تشطيب كامل بموقع متميز في اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا ريسيل متشطبة بالتكيفات موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 320م 4غرف بتشطيبات خاصه وأول استخدام

    ERE logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 320م 4غرف للبيع بعائد شهري 83 الف للاستثمار

    ERE logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٤٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 320م 4غرف بحمام سباحه و بتشطيبات خاصه

    ERE logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٢١٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر للبيع فوري ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ستريت اوف دريمز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز لفترة محدودة توين هاوس متشطب فى اب تاون

    متصدر

    Do estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ١١٨٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقساط متشطب بالكامل للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٥٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب باقساط للبيع و جاهز للاستلام اب تاون

    Platinum Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٥٤٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو مفتوح للبيع في إليفا أب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٣٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب بالتكيفات و اكبر مساحه ارض

    Spade consultancy logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر | أب تاون كايرو سيليستا | 5 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٣٢١ متر مربع

    ١٤٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مع بنتهاوس | أب تاون كايرو ليفانا

    Egypt Best Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميزة للبيع يطل علي Club House مباشرة

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر - فيلا جاهزة للسكن للبيع في موقع مميز

    Soul Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل، بفيو مفتوح وجراج خاص

    Conquer Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في اب تاون كايرو ليفانا

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع