منازل مزدوجة للبيع في لافيستا سيتي, صفحة 6

152 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين كلاسك استلام فووي ب فيو امامي و خلفي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى أقل سعر بالعاصمة مع لافيستا

    Roots Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى لافيستا سيتي بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك للبيع في لا فيستا سيتي، موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن في لا فيستا سيتي العاصة بأقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا لافسيتا سيتي متشطبه ب12% سداد 10 سنوات

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف | تشطيب شبه نهائي | لا فيستا سيتي

    Good Vibe Homes logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت توأمي 4 غرف | لا فيستا سيتي | نصف تشطيب

    Good Vibe Homes logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لا فيستا سيتي بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك افخم توين هاوس 230 م استلام فوري موقع مميز

    ARC Investments logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن في لافيستا سيتي العاصمة

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | وجهه بحري

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع باقساط علي 10 سنين - لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس - ريسيل - استلام فوري - Lavista city

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس - استلام فوري - ريسيل - التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | وجهه بحري

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري - لوكيشن مميز - بأقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن للبيع – لافيستا سيتي

    Capital Lords Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك للبيع – لافيستا سيتي بسعر أقل

    Capital Lords Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 3.5 مليون و اسكن فورا -توين كامل التشطيبات

    Amlak akareya logo image

5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن فيو لاند سكيب لبيع اقل سعر لافيستا سيتي

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن استلام فوري للبيع في لافيستا سيتي

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك متشطب واستلام فوري ف لافيستا سيتي

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٤٠٥ جنيه/متر مربع