بيوت و فلل 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في كمبوندات القطامية

12 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة جولف وبحيرات | 3500 متر

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٬٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز تشطيب كامل بالفرش-التكيفات

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة فيو رائع علي الجولف تشطيب مودرن بالكامل

    Smart Home logo image

5

    4

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه تشطيب فاخر فيو جولف وبحيرات

    Smart Home logo image

5

    5

    ٣٬٦٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مكتملة التشطيب في كثبان قطامية

    متصدر

    Home Agent logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية ديونز بفيو جولف

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    5

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ريسيل استاندالون من المالك متشطبه استلام فورى

    Catchers investment logo image

5

    3

    ٤١٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في بالم هيلز بي كي وان

    Conquer Properties logo image

5

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر في قطامية ديونز علي الجولف و البحيرات

5

    7

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب سوبر لوكس للبيع ,كموند Katameya Heights

    East New Cairo logo image

5

    6

    ٥٤٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول سكن تشطيب جديد الوحيدة بنفس المواصفات

    Close Well Real Estate logo image

5

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه صف اول علي الجولف في قطامية ديونز

5

    7

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع