شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في شارع حافظ رمضان

2 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في مدينة نصر متشطبه و مفروشه

    Good Vibe Homes logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهه أمامية خلف سيتي سنتر مكرم عبيد

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٩٧ جنيه/متر مربع