شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في المستثمرين الشمالية, صفحة 3

84 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في وتر واي بالمطبخ و التكيفات

    A+ Property logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في دره القاهره في التجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال ليفينج بإطلالة مفتوحة

    Aqarpedia For Resale logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في CFC متشطبة بالاجهزه

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤١٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة تشطيب سوبر لوكس مفروشه - فيو على الاجوون

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في Water Way 1- دور أرضي

    Bond & Key logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه في كايرو فيستيفال سيتي,210متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم قليل و تقصت علي ١٠ سنين متشطب بلتكيفات و مطبخ

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع بالفرش في كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا لوكس اقساط حتي 2030 في كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بسعر لقطة بقلب المستثمرين الجنوبية

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه للبيع في كايرو فيستفال بموقع وسعر مميز

    Fortune Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والتكييفات على افضل فيو لسرعه البيع

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب– كمبوند CFC، التجمع الخامس

    Element Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت فاخرة للبيع – ذا واتر واي فيو رائع جدا

3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر استثنائي لشقة تم تجديدها مؤخرًا فى بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جاهزة للسكن تشطيبات كاملة و مفروشة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بارك فيو موقع مميز استلام فوري

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واتر واي بعائد شهري 100 الف

    Premium Homes logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و الفرش استلام فوري حسن علام

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف حديقة س لوكس فرش واتر واي التجمع

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف حديقة س لوكس فرش واتر واي التجمع

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 203م مفروشة بالكامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع